REGON: 160067371

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach w OZJ? Dopisz się do naszego newslettera

Mistrzostwa Polski Amatorów w Ujeżdżeniu W Lewadzie 7-8.06.2014 r. Wyniki

zdj. Dorota Karpińska

Trzydzieści dwie pary rywalizowały w miniony weekend w Zakrzowie  o tytuł Mistrza Polski Amatorów w Ujeżdżeniu w kategorii seniorów i juniorów. Zawodnicy prezentowali wysoki poziom, a walka o medale trwała do ostatniego przejazdu. Po dwóch dniach rywalizacji Mistrzynią Polski Amatorów w kategorii juniorów została Aleksandra Pośpiech na Hunie I (130,469%), wicemistrzynią Oliwia Pawlik na Preście (126,996%), a brązowy medal zdobyła Maria Michna na Lali (126,837%), tuż za podium znalazła się Marta Komosa na Demeter, której do medalu po świetnym finałowym przejeździe zabrakło zaledwie 0,02%.

Złotym medalistą XVI Mistrzostw Polski Amatorów w kategorii seniorów został Krzysztof Kośmider na Japonce (125,360%), srebrny medal zdobyła Barbara Maj na Diversie (124,865%), a brązowy Katarzyna Myśliwczyk na Krusie (124,118%).