Opolski Związek Jeździecki

45-064 Opole

ul. Damrota 6

Biuro OZJ

45-231 Opole

ul. Oleska 117

 

Czynne pon. i czw.

godz. 10-13

 

kom. 502 774 952

biuro@ozj.opole.pl


Konto: BS GŁOGÓWEK

10 8904 0001 0000 0018 1350 0001

NIP: 754 29 52 002

REGON: 160067371

 

 


    

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach w OZJ? Dopisz się do naszego newslettera

Lista rankingowa zawodników i koni zakwalifikowanych do Finału Halowego Pucharu Opolszczyzny Juniorów i Juniorów Młodszych 2005/2006

Lista rankingowa zawodników i koni zakwalifikowanych do Finału Halowego Pucharu Opolszczyzny Juniorów i Juniorów Młodszych 2005/2006

 

 

M-ce

 

Imię i nazwisko

 

Klub

Punkty bonifikacyjne zdobyte w konkursach kwalifikacyjnych

 

Razem

 

Zakwalifikowane konie do finału

1

2

3

4

1

Bartosz

Grosz

LKJ Moszna

15

20

12

20

67

Mnich, Grasant,

Rosa Donna

2

Agata Godoś

LKJ „Ostroga” Opole

20

NS

NS

NS

20

Lester

3

Karolina

Bilik

LKJ „Olimp” Prudnik

NS

NS

15

NS

15

Pirat

4

Martyna

Kisielewska

LKJ „Ostroga” Opole

NS

NS

10

NS

10

Syberia, Gard

5

Iga

Szpak

LKJ „Olimp” Prudnik

NS

NS

8

NS

8

Liliana

 

Lista rankingowa zawodników i koni zakwalifikowanych do Finału Halowego Pucharu Opolszczyzny Seniorów i Młodych Jeźdźców  2005/2006

 

 

M-ce

 

Imię i nazwisko

 

Klub

Punkty bonifikacyjne zdobyte w konkursach kwalifikacyjnych

 

Razem

 

Zakwalifikowane konie

do finału

1

2

3

4

1

Bartosz

Grosz ( J )

LKJ Moszna

20

12

10

NS

42

Grasant

2

Marek

Cichecki

LKJ „Ostroga” Opole

NS

20

NS

20

40

Dama

3

Lucjan

Hilla

LKJ „Ostroga” Opole

15

15

NS

NS

30

Libretto

4

Małgorzata Kabała

LKJ „Ostroga” Opole

12

10

NS

NS

22

Albona

5

Lenka

Gladisova

LKJ „Olimp” Prudnik

NS

NS

20

NS

20

Dolenton

6

Ewelina

Antosz

LKJ „Olimp” Prudnik

NS

NS

15

NS

15

Moda, Inona

7

Gabriela

Kowalska

LKJ „Olimp” Prudnik

NS

NS

12

NS

12

Ineza, Jarmila

8

Agata

Godoś ( J )

LKJ „Ostroga” Opole

10

El.

NS

NS

10

Lester

9-10

Natalia

Pietraszek

LKJ „Ostroga” Opole

8

NS

NS

NS

8

Kinga II

9-10

Lucyna

Kupczyk

LKJ „Ostroga” Opole

NS

8

NS

NS

8

Nil

 

Imprezy zaliczane do klasyfikacji HPO: 

  1. ZRH Opole 26 XI 2005r.
  2. ZRH Opole
  3. ZRH Prudnik 28 I 2006r
  4. ZRH Okoły 18 II 2006r