Opolski Związek Jeździecki

45-231 Opole

ul. Oleska 117

 

Czynne pon. i czw.

godz. 10-13
(po wcześniejszym umówieniu)

 

kom. 502 774 952

biuro@ozj.opole.pl


Konto: BS GŁOGÓWEK

10 8904 0001 0000 0018 1350 0001

NIP: 754 29 52 002

REGON: 160067371

 

 


    

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać informacje o nowościach i wydarzeniach w OZJ? Dopisz się do naszego newslettera

JEŹDZIECKA MAJÓWKA W JAKUBOWICACH

Jeździecka Majówka w Jakubowicach od pierwszej edycji bije rekordy popularności wśród imprez odbywających się pod patronatem Klubu Jeździeckiego Osadkowski. W tym roku przez 2 weekendy zgromadzi na starcie około 500 koni, a na listach startowych zobaczymy wielu jeźdźców z polskiej czołówki. Przyciąga ich do Jakubowic nie tylko pula nagród (zawody odbywają się w randzie 2 gwiazdek ), ale i wyjątkowy konkurs Grand Prix, odbywający się jako Memoriał Marcina Klupsia – jednego z  kreatorów jeździeckiej części ośrodka Jakubus. Do walki  o „Szablę Sierżanta” staną m.in Małgorzata Koszucka, Adam Grzegorzewski, Kamil Grzelczyk i oczywiście zwycięzca Grand Prix z ubiegłego tygodnia Piotr Morsztyn, dla którego ze względu na wieloletnią przyjaźń z Marcinem  szabla  byłaby wyjątkowo cenna. Na pewno ma szansę powalczyć ponieważ na listach widzimy go nie tylko na będącej własności KJ Osadkowski Jurandzie, ale i na powracającym do formy doświadczonym Van Halenie.

 

Na konkurs Grand Prix o Memoriał Marcina Klupsia zapraszamy we wtorek 1 maja  około godziny 13:00

 

W kolejnym tygodniu majówka trwa jednak dalej. Zawody Regionalne może nie są tak mocne rangą i obsadą, organizatorzy zadbali jednak o wiele atrakcji dla kibiców. Najmłodsi będą mogli wejść do średniowiecznej Osady Rycerskiej, dla tych starszych zaplanowana jest natomiast potańcówka w stylu Country. Standardowe już atrakcje każdych zawodów to bogata strefa aktivKids, kucyki, bryczki oraz strefa stoisk wystawienniczych. Jeździecka Majówka to doskonała okazja do uzupełnienia braków w sprzęcie jeździeckim.

 

Przed nami 9 dni sportowych emocji w doskonałej atmosferze ośrodka Jakubus. Zapraszamy w imieniu całej ekipy KJ Osadkowski!